Figurki Funko z kolekcji POP! Rocks

Figurki POP! Rocks to urocze figurki z serii Funko POP! Vinyl, które nawiązują ściśle do tematyki muzycznej. Przedstawiają nie tylko najpopularniejszych muzyków rockowych, ale także członków boysbandów oraz innych piosenkarzy i piosenkarki. Funko POP! Rock to idealny pomysł na prezent dla każdego zapalonego fana danego muzyka. Zobacz sam!

Figurki Funko POP! Rocks

Geek sklep Dystrykt Zero oferuje najciekawsze i najlepiej wykonane figurki funko POP! z serii Rocks. Producent Funko otworzył się na potrzeby nie tylko Geeków, ale także osób, które po prostu lubią kolekcjonować figurki związane z ich zainteresowaniami, w tym zainteresowaniami muzycznymi. Szukasz swojego ulubionego muzyka? Sprawdź co mamy w ofercie!
W naszym asortymencie znajdziesz takie postacie, jak: Marylin Manson, Rick Allen, Phil Collen, Slash, Freddie Mercury czy Angus Young. Zaletą tych figurek jest przede wszystkim ich idealne odwzorowanie oryginałów – wszystkie Funko POP! Rocks doskonale oddają charakterystyczne pozy oraz inne cechy, kojarzone z muzykami. Nie sposób ich pomylić. Figurki są pakowane w estetyczne opakowania z okienkiem, które pokazują, jaka figurka znajduje się w środku. Pudełka są bardzo reprezentatywne i niektórzy kolekcjonerzy nie wyjmują swoich figurek lub zachowują pudełka.

Figurki Funko POP! z gier, seriali i komiksów

Oferujemy nie tylko figurki Pop Rocks – w naszym sklepie internetowym znajdziesz także figurki Funko POP! z innych serii. Są to między innymi uniwersa z seriali, filmów czy gier, takich jak Gra o Tron, Harry Potter, Marvel, DC Comics czy anime (My Hero Academia, Dragon Ball Z). Wszystkie figurki, które znajdziesz w naszej ofercie, są niezwykle starannie wykonane. Ich kolejną zaletą jest różnorodne przedstawienie Twoich ulubionych postaci – możesz kupić tę samą postać w różnych ubraniach lub pozach. Serdecznie zapraszamy do zakupów!