Jak wyrazić komuś swoje uznanie?

Sposobów na wyrażenie komuś swojego uznania i podziwu jest mnóstwo. Do sposobów, które wybierane są wyjątkowo należą statuetki. To prezent wyjątkowy, który można wręczyć z bardzo różnych okazji.

Statuetki: dlaczego są prezentem wyjątkowym?

Uznanie i podziw można wyrazić słowami, są one jednak bardzo ulotne, szybko się o nich zapomina. O wiele lepszym rozwiązaniem jest wręczenie upominku, który będzie trwałą pamiątką. Takim wyjątkowym upominkiem jest właśnie statuetka. Statuetki na zamówienie są od zawsze synonimem prestiżu. Osoby, którym zależy na tym, aby statuetki były naprawdę wyjątkowe powinny wybrać statuetki na zamówienie. Wtedy zostanie idealnie dopasowana do oczekiwań osoby, która planuje kogoś szczególnie uhonorować wręczając jej oryginalną, dopracowaną w najmniejszych detalach statuetkę.

Statuetka na zamówienie: do kogo jest skierowana oferta?

Statuetki na zamówienie to upominki bardzo często wręczanym zasłużonym pracownikom, którzy po latach pracy odchodzą na emeryturę. Statuetka na zamówienie z takiej właśnie okazji może mieć wygrawerowany okolicznościowy napis czy dołączoną plakietkę. Oferta skierowana jest więc głównie do firm. Statuetki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania. Są zawsze wykonywane według indywidualnego projektu, nie powstają masowo, są więc jedyne w swoim rodzaju: nie ma dwóch identycznych statuetek. Do tego do ich produkcji używane są bardzo różne materiały: mosiądz, szkło, metal. Statuetki często zawierają także detale z kamienia. Tylko statuetka na zamówienie wyróżni się na tle innych.