Kosze miejskie – zadbaj o środowisko

Producent koszy miejskich

Jako producent koszy miejskich oraz innej małej architektury miejskiej, zdajemy sobie sprawę, jak wiele dobrego dla wspólnej przestrzeni mogą zrobić odpowiednie kosze na śmieci i ławki. Mieszkańcy dużych aglomeracji oraz niewielkich miasteczek gminnych, tak samo potrzebują odpowiedniego wyposażenia miejskiego, aby móc utrzymać porządek i miło spędzić czas. Nasza oferta na kosze miejskie skierowana jest do wszystkich urzędników i osób odpowiedzialnych za planowanie przestrzeni miejskiej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kosze miejskie – piękne i praktyczne

Lata doświadczenia w produkcji małej architektury miejskiej, utwierdziły nas w przekonaniu, jak istotne jest odpowiednie zaprojektowanie przestrzeni wspólnej, tak aby jak najlepiej służyła mieszkańcom. Kosze miejskie na śmieci muszą być nie tylko funkcjonalne i łatwe w konserwacji, ale również atrakcyjne wizualnie. W firmie znajdziesz szeroki wybór koszy miejskich na śmieci, między innymi:

  • zawieszane z daszkiem,
  • zawieszane bez daszka,
  • do segregacji odpadów,
  • wolnostojące,
  • metalowe,
  • żeliwne,
  • drewniane,
  • nierdzewne,
  • miejskie.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą znaleźć produkt, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców.

Czyste i piękne miasto

Odpowiednie zagęszczenie i łatwy dostęp do koszy na śmieci w przestrzeni miejskiej, zachęca mieszkańców do tego, aby lepiej o nią dbać. Nie możemy zapewnić, że na ulicy nie znajdzie się ani jeden papierek, czy zgaszony papieros, ale gwarantujemy, że obecność miejskich koszy na śmieci, pomoże utrzymać większą czystość we wspólnej przestrzeni. Nasze śmietniki są niezwykle solidne, łatwe w obsłudze i konserwacji oraz odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne – decydując się na nasze produkty, możesz się nimi cieszyć przez długie lata.

Kosze miejskie – czas na segregację

Zadbaj o środowisko i postaw na kosze na śmieci miejskie, umożliwiające segregację odpadów. W ten sposób zachęcisz przechodniów do bardziej uważnego pozbywania się śmieci i poprawisz wizerunek swojego miasta. W naszej ofercie znajdziesz na przykład kosze stalowe na śmieci z pojemnikami na papier, plastik oraz odpady zmieszane, kosze betonowe na śmieci z wbudowanymi popielniczkami, a także atrakcyjne kosze parkowe na śmieci, wyposażone w pojemniki na psie odchody.

Producent małej architektury miejskiej

Oferowane przez nas miejskie kosze na śmieci świetnie sprawdzą się w każdym typie przestrzeni. Nasze produkty są niezwykle zróżnicowane, dlatego możemy zaproponować Ci zarówno rozwiązania nowoczesne oraz tradycyjne, delikatne i solidne, ekonomiczne i te bardziej kosztowne. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Razem odmieńmy przestrzeń Twojego miasta!