Mieszkania deweloperskie Poznań

Mieszkania deweloperskie w Poznaniu od dewelopera Nickel Development to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Jedną z największych zalet wszystkich inwestycji mieszkaniowych tej poznańskiej firmy jest bardzo atrakcyjna lokalizacja. Oferowane przez nią mieszkania z jednej strony zapewniają swobodny dostęp do środków komunikacji publicznej i szybki dojazd do centrum miasta, z drugiej znajdują się w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych oraz obiektów rekreacyjnych i sportowych.

Dlaczego warto kupić mieszkanie deweloperskie w Poznaniu?

Zakup mieszkania od dewelopera, czy z rynku wtórnego? To bardzo częste pytanie wśród osób, które planują zakup swojego nowego lokum. Ostatecznie wiele z nich decyduje się na tę pierwszą opcję, czyli kupno mieszkania deweloperskiego. I słusznie. Jest to bowiem bardzo opłacalne rozwiązanie. Dlaczego?

Największe zalety zakupu mieszkania od poznańskiego dewelopera Nickel Development to:

  • możliwość odbioru mieszkania w stanie surowym lub skorzystania z oferty wykończenia nieruchomości w standardzie pod klucz,
  • brak prowizji wypłacanej pośrednikowi nieruchomości w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego,
  • możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy niezależnych doradców kredytowych.

Ważnym argumentem przemawiającym za zakupem nieruchomości z rynku pierwotnego jest również to, że decydując się na mieszkanie deweloperskie otrzymujemy od dewelopera gwarancję oraz rękojmię na kupiony lokal. Oznacza to, że naprawy usterek, które nie powstały z winy nabywcy, są wykonywane na koszt firmy deweloperskiej.

Mieszkania deweloperskie w Poznaniu w standardzie pod klucz

Mieszkania deweloperskie w Poznaniu w standardzie pod klucz od dewelopera Nickel Development to bardzo korzystna propozycja. Korzystając z niej klient otrzymuje lokal, do którego można się od razu wprowadzić. To duża oszczędność czasu i nerwów. Nabywca nie musi się bowiem martwić żadnymi remontami. Wszelkie prace wykończeniowe są wykonywane przez firmę deweloperską. Co ważne, usługa wykończenia lokalu pod klucz przez specjalistów Nickel Development obejmuje również sprzątanie po zakończonych pracach.

Nowe mieszkania w najlepszych lokalizacjach w Poznaniu

Mieszkania deweloperskie od Nickel Development zostały zlokalizowane w najatrakcyjniejszych częściach Poznania. Inwestycje mieszkaniowe tego poznańskiego dewelopera znajdują się między innymi w takich dzielnicach i częściach miasta, jak:

  • Sołacz,
  • Ogrody,
  • Malta.

To bardzo atrakcyjne lokalizacje, które dają mieszkańcom ogromne możliwości, zarówno jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu, jak i szybkie przemieszczanie się i dojazd do pozostałych części miasta.

Mieszkania od dewelopera Nickel Development na Sołaczu, Ogrodach czy Malcie znajdują się w bliskim sąsiedztwie licznych terenów zielonych oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych, na przykład:

  • Sołacz – Park Sołacki, Park Adama Wodziczki;
  • Ogrody – jezioro Rusałka, Lasek Golęciński;
  • Malta – jezioro Malta, stok narciarski.

Z tego względu nowe mieszkania w Poznaniu od Nickel Development to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko. Deweloper posiada również w ofercie interesujące propozycje dla singli czy seniorów.