Nowoczesne i klasyczne tapety do domu

Zoffany to brytyjska marka, która cieszy się dużą popularnością wśród światowych dekoratorów wnętrz. Tapety Zoffany to nie tylko nowoczesne wzornictwo, ale i imponujące archiwa, w których znajdują się ponadczasowe propozycje – niektóre z projektów pochodzą nawet z XVII i XVIII wieku. Są one bardzo eleganckie, dzięki czemu często zdobią ściany w luksusowych salonach, hotelach, a nawet restauracjach. Klasyczne tapety Zoffany mają zróżnicowaną kolorystykę, a także wzornictwo, inspirowane motywami roślinnymi, figurami geometrycznymi, czy też strukturą różnych powierzchni, np. betonowych płyt, płytek, czy też tkanin.

Tapety Zoffany – liczne propozycje

Nowoczesne, jak i klasyczne tapety Zoffany dostępne są w formie winylowej, jak i na fizelinie. Większość z propozycji ma również ozdobne tłoczenia, a także nieregularną fakturę. W przypadku niektórych modeli tapet Zoffany na ich powierzchni znajdują się również:

  • ziarenka kwarcowego piasku,
  • metalizujące elementy, mieniące się w świetle,
  • adamaszek.

Marka Zoffany to także tapety minimalistyczne w pasy (zarówno poziome, jak i pionowe), te przypominające z daleka ziarenka piasku, drobne kamyczki, czy też wzór odbijającej się w słońcu wody. Te inspirowane naturą wzory dobrze prezentują się w hotelach, a także w nowoczesnych biurach.

Zainteresowała Cię któraś z tapet Zoffany, a może masz jakieś pytania? Jeżeli tak, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Nasi specjaliści nie tylko szczegółowo odpowiedzą na każde zadane im pytanie, ale i pomogą dobrać odpowiedni rodzaj tapet do Twoich oczekiwań.