Produkcja betonu – maszyny oraz transport

Od lat oferujemy urządzenia techniczne związane z produkcją betonu. Mamy w niej znaczny udział w Polsce dostarczając i obsługując mieszalniki do betonu SICOMA. Współpracujemy także z czołowym włoskim producentem betoniarni firmą Marcantonini, producentami pionowych i poziomych silosów na cement SAMI i LAIFE, a także z lokalnymi producentami betoniarni.

Transport i produkcja betonu Marcantonini

Przy realizacji specjalistycznych projektów, które wymagają dużego doświadczenia, polecamy skorzystanie z oferty naszego włoskiego kontrahenta – Marcantonini Concrete Technology. Jest to uznana na świecie firma, słynąca z innowacyjnych urządzeń o doskonałej jakości wykonania, światowy pionier, jeśli chodzi o transport betonu. Jego wózki latające do przewozu betonu, mogą poruszać się w trybie automatycznym z prędkością 240 m na minutę. Słynie również z produkcji węzłów mobilnych oraz specjalistycznych betoniarni wieżowych.

Węzły betoniarskie Marcantonini mogą być projektowane zarówno dla betonu towarowego, jak i dla prefabrykatów. Model kontenerowy jest łatwy w transporcie i instalacji i gotowy do pełnej produkcji w czasie do 48 godzin. Szczytowym osiągnięciem Marcantonini są betoniarnie wieżowe. Ich konstrukcja została perfekcyjnie dopracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas montażu dziesiątków takich specjalistycznych betoniarni na całym świecie.

Nowoczesne i wysokiej jakości rozwiązania Marcantonini zawdzięcza współpracy z Wydziałem Inżynierii Uniwersytetu w Perugii oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu ze specjalistyczną kadrą zajmującą się tylko postępem technologicznym i innowacjami. Mocną stroną firmy jest wsparcie klientów na całym świecie ze strony dyżurnych techników Marcantonini przez całą dobę.

Silosy do cementu

Silosy do składowania cementu i innych materiałów sypkich. To najbardziej widoczny element betoniarni. Oferowane przez nas urządzenia są najwyższej jakości. Wykonane są z blachy, o odpowiednio stopniowanej grubości, odpornej na warunki atmosferyczne powłoki lakierniczej oraz zabezpieczenia antykorozyjnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • silosy pionowe firmy LAIFE w wielu dostępnych wielkościach o doskonałej jakości wykonania. Dysponujemy wersją monolityczną, skręcaną i teleskopową. Wszystkie dostarczamy w pełni uzbrojone w komponenty firmy WAM,
  • silosy poziome firmy SAMI.

Produkcja betonu

Oferujemy Państwu najwyższej jakości rozwiązania i maszyny do betonu pochodzące od czołowych europejskich producentów. Nasze pompy do betonu, pompogruszki, mieszalniki do betonu, formy i linie do prefabrykacji, sprawdzą się na każdym placu budowy. Zapewniamy również serwis maszyn do produkcji i dystrybucji betonu, a w naszym sklepie prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych do nich. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!