Statuetka na miarę Twoich potrzeb

Statuetka jest upominkiem wyjątkowo prestiżowym. Bardzo łatwo jednak straci swój wyjątkowy charakter, gdy nie będzie miała indywidualnego akcentu. Dlatego też, jeśli szukasz jedynej w swoim rodzaju statuetki, zdecyduj się na złożenie zamówienia u producenta.

Dlaczego statuetki na zamówienie są wyjątkowe?

Przede wszystkim dlatego, że projektanci wkładają dużo serca w przygotowanie projektu idealnie dopasowanej do oczekiwań klienta statuetki. Każda z zamówionych statuetek jest więc inna, z pewnością nie zginie wśród innych. O statuetkach można więcej przeczytać w artykule „Jak wyrazić komuś uznanie?”. Indywidualny projekt sprawia, że statuetka wyróżnia się swoim wyglądem. Kształt statuetki może idealnie pasować do profilu firmy. Mogą więc mieć przeróżne kształty i wielkości. Wyjątkowego charakteru doda jej także grawerowany napis.

Z jakiego materiału są statuetki na zamówienie?

Producent statuetek sięga po bardzo różne materiały. Szkło, brąz, stal czy szkło to najbardziej popularne i jednocześnie wyjątkowo eleganckie materiały na prestiżowe statuetki. Do tego mogą one być także chromowane lub pokryte cienką złocenia. Wyjątkowo interesująco prezentują się statuetki, w których oprócz szkła czy metalu wykorzystany został również naturalny kamień.

Statuetka to najlepszy sposób na wyróżnienie wyjątkowo zasłużonych osób czy wiodących firm. Są trwałe, a mogą też być oryginalne, jeżeli zostaną wykonane z troską o najmniejszy detal i do tego według indywidualnie przygotowanego  dla każdego klienta projektu.