Statuetki w dowód uznania

Statuetki są wręczane od dawna wybitnym ludziom nauki, kultury, sportowcom, osobom angażującym się w działalność charytatywną, zasłużonym firmom, czy wyróżniającym się firmom. Są synonimem prestiżu i wyrazem najwyższego uznania.

Statuetki na zamówienie idealnie dopasowane do potrzeb

Wykonywane na zamówienie według indywidualnego projektu statuetki mają bardzo różnorodną tematykę. Dlatego idealnie wpisują się one w charakter firmy czy osoby, której zostaną wręczone. Jeśli wręczona statuetka będzie już kolejną w dorobku nagradzanej osoby, czy firmy z pewnością wśród nich będzie się wyróżniać, oczywiście na plus. Zaletą statuetki na zamówienie jest to, że to zamawiający decyduje o tym, z jakiego materiału statuetka ma zostać wykonana. Może wybrać: szklaną, mosiężną albo stalową. Może też sam zdecydować o tym, czy na statuetce ma znaleźć się okolicznościowa plakietka, czy grawerowana dedykacja. Wszystko jest kwestią gustu i ustaleń pomiędzy zamawiającym a producentem. O statuetkach można przeczytać więcej w naszym artykule „Jak wyrazić komuś uznanie?”.

Statuetka może być bardzo nietypowa

Każda statuetka powinna pasować do osoby, czy firmy, która ją otrzyma. Nietaktem jest wręczenie wybitnie zasłużonej osobie dla świata sportu statuetki w kształcie na przykład kamery filmowej. Nie świadczy to zbyt dobrze o osobach, które dokonywały wyboru statuetek – to wyraz lekceważenia. Ci, którzy poważnie traktują wręczanie statuetek jako prestiżową nagrodę z pewnością takiego błędu nie popełnią.