Taśmy standardowe i na zamówienie

Czym właściwie są taśmy z nadrukiem i w jakim celu je się stosuje? Czy prowadząc firmę sprzedażową potrzebujemy profesjonalnych pudełek i wszelkiego rodzaju taśm, aby poprawnie zapakować produkt przed wysyłką? Oczywiście że tak. Taśmy pakowe z nadrukiem to doskonały pomysł, aby wyróżnić swój produkt nie tylko na etapie reklamy i ekspozycji samego produktu, ale również poprzez właściwe zapakowanie przed wysyłką do klienta. Producent taśm oferuje swoim klientom taśmy z logo, dzięki czemu możecie spersonalizować i pokazać swoją firmę nawet na opakowaniach.

Zastosuj taśmy pakowe do wysyłki

Taśmy pakowe z nadrukiem to doskonały sposób pakowania każdego produktu, a dzięki zastosowaniu wysokiej klasy taśmy, przesyła będzie odpowiednio zabezpieczona. Tutaj nie warto stosować tradycyjnych taśm, albowiem przy wysyłce dobrze jest się wyróżnić.

Taśmy samoprzylepne z nadrukiem, produkujemy na zamówienie i według indywidualnego projektu każdego klienta, a wszystko po to aby przesyła była odpowiednio zabezpieczona i odznaczała się profesjonalnym logiem firmy. Również za pomocą taśm pakowych możemy reklamować swoją firmę, na taśmie może znajdować się nie tylko logo, ale również znane motto czy inny chwyt reklamowy.

Logo firmy na przesyłce

Za pomocą logo bądź ciekawego hasła reklamowego, umieszczonego na taśmie pakowej, możemy jeszcze szybciej i łatwiej dotrzeć do klienta. Czasem odbiorcy dostają kilkanaście albo kilkadziesiąt paczek dziennie, szczególnie jeżeli mowa tutaj o innych firmach, za pomocą taśmy z nadrukiem, nasza paczka zostanie zidentyfikowana jeszcze przed jej otwarciem. Dziś liczy się każdy rodzaj reklamy swojej firmy, a taśmy samoprzylepne z nadrukiem są jej ciekawą i tanią opcją.