Zabudowa samochodów dostawczych

Firma Gawlik Przyczepy ze Stęszewa koło Poznania specjalizuje się w projektowaniu i produkcji specjalistycznych zabudów. W naszej ofercie znajdują się między innymi zabudowy samochodów dostawczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na projektowanie i wykonawstwo zabudów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdują się zarówno zwykłe zabudowy do samochodów dostawczych, jak i specjalistyczne, na przykład do transportu żywca, przewozu łodzi, kontenerowe, izotermiczne, warsztatowe, sypialne.

Zabudowy samochodów dostawczych od Gawlik Przyczepy – maksymalna funkcjonalność i bezpieczeństwo

Zajmujemy się produkcją zabudów z ramy z profili stalowych oraz w całości aluminiowych. W naszych zabudowach stosujemy podłogi pokryte antypoślizgową wylewką, co zwiększa bezpieczeństwo pracy. Zabudowy samochodów dostawczych od Gawlik Przyczepy to:

  • najwyższa jakość wykonania,
  • trwałość,
  • zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych,
  • funkcjonalność,
  • duża ładowność,
  • komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Zabudowy izotermiczne samochodów dostawczych

Jedną z naszych specjalizacji są zabudowy izotermiczne samochodów dostawczych. Do ich produkcji wykorzystujemy płyty poliuretanowe. Nasze zabudowy izotermiczne zapewniają doskonałe właściwości izolacyjne. Zapobiegają przenikaniu ciepła, a tym samym są bezpieczne podczas załadunku i wyładunku. Zabudowa izotermiczna to doskonałe rozwiązanie dla firm wykorzystujących samochody dostawcze do transportowania produktów, które wymagają odpowiedniej, stałej temperatury przechowywania. Zabudowy izotermiczne oraz chłodnie są dedykowane na przykład firmom gastronomicznym i cateringowym.

Skrzynie ładunkowe do samochodów dostawczych

Rozwiązaniem cieszącym się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów są skrzynie ładunkowe do samochodów dostawczych. Podłoga w naszych skrzyniach ładunkowych jest wykonywana z wodoodpornej i antypoślizgowej sklejki, natomiast stelaż pod plandekę z profili stalowych.

Najwyższa jakość wykonania i konkurencyjne ceny zabudów samochodowych

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych zabudów, wśród których znajdują się między innymi zabudowy samochodów ciężarowych. Firma Gawlik Przyczepy ze Stęszewa koło Poznania zapewnia:

  • najwyższą jakość wykonania zabudów,
  • konkurencyjne ceny,
  • szybką realizację zamówienia,
  • szczegółową analizę indywidualnych potrzeb każdego klienta.