Koparki kołowe

Ciężka praca jeszcze nigdy nie była łatwiejsza dzięki koparkom kołowym z serii Cat® F. Zintegrowane rozwiązania i technologie, które wykonują powtarzalne zadania za operatora, pozwalają cieszyć się wszechstronnością maszyny. Maszyny te zaprojektowano tak, aby ułatwić realizację zróżnicowanych codziennych zadań i obniżenie kosztów. Koparki kołowe CAT wyróżniają się niezrównaną mobilnością, szybkością, mocą i niezawodnością, dzięki czemu są najbardziej wszechstronnymi maszynami we flocie.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność w budownictwie drogowym, kanalizacyjnym i wodnym, czy w budownictwie ogólnym, koparki kołowe CAT w segmencie od 13 do 25 ton, są zaprojektowane tak, aby wspomóc Cię w osiągnięciu sukcesu.

Zarówno maszyny o małym promieniu obrotu jak i standardowe, mogą pracować z bardzo szeroką gamą osprzętu, w tym głowic uchylno-obrotowych oraz posiadają możliwość podłączenia przyczepy, dzięki czemu sprawdzają się w każdym zadaniu, od załadunku ciężarówek po precyzyjne prace wykończeniowe.

Generacja serii F została stworzona, aby pomóc Ci stawić czoła różnorodnym wyzwaniom, które napotykasz każdego dnia.

Nowe koparki kołowe – co oferujemy?

Zarówno nowe, jak i używane koparki kołowe na sprzedaż z naszej oferty świetnie sprawdzą się:

  • przy oddzielaniu urobku od gruntu,
  • przy przenoszeniu gruntu na składowisko, ciężarówke lub inne transportowe rzeczy, np. przyczepę,
  • podczas przenoszenia materiałów sypkich.

W naszej ofercie znajdują się koparki kołowe Cat o minimalnej masie 13 ton. Najcięższe koparki ważą z kolei 25 ton. Są wydajne, spełniają normy emisji spalin i mają wbudowane systemy oszczędzania paliwa. Nowe koparki kołowe, podobnie jak używane, zostały szczegółowo opisane – tak, aby klient uzyskał pełną wiedzę o każdym z modeli. Do wiedzy zostały podane wszystkie informacje techniczne tj. np. model silnika i jego moc, wartości znamionowe czy prędkość mechanizmu obrotu