Mieszkania z tarasem nad morzem

Wyobraź sobie, że ledwie kilkaset metrów od Twojego domu szumi Bałtyk. Spełnienie tej wizji jest możliwe w nowych mieszkaniach z tarasem nad morzem. Firma Nickel Development, uznany deweloper z długoletnim doświadczeniem, przedstawia swoją inwestycję Apartamenty Koło Brzegu. Na spokojnym osiedlu, położonym w uzdrowiskowym Kołobrzegu, zaledwie 750m od plaży można znaleźć eleganckie nieruchomości od dewelopera. Mieszkania na sprzedaż nad morzem to doskonała inwestycja w przyszłość. Wśród dostępnych apartamentów znajdują się propozycje:

  • jedno i dwupokojowe, idealne dla singli oraz par;
  • z tarasem, który pozwoli podziwiać wschody i zachody słońca;
  • z aneksem kuchennym, dzięki któremu wygodnie przygotujesz posiłki;
  • wykończone pod klucz i gotowe do natychmiastowego przyjęcia mieszkańców.

Deweloperskie mieszkania z tarasem nad morzem dostępne są u nas w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Jest to wyjątkowa propozycja na rynku pierwotnym. Jeśli nie chcesz przeprowadzać się na stałe, możesz udostępnić swój lokal turystom. Pomożemy załatwić wszelkie formalności związane z wynajmem, dzięki czemu nie będziesz musiał się o nic martwić. Podczas Twojej nieobecności mieszkanie samo na siebie zarobi.

Mieszkania z tarasem nad morzem – poczuj prawdziwy, bałtycki klimat

Dostępne w naszej ofercie mieszkania pod klucz zostały zaprojektowane w taki sposób, abyś nawet siedząc w pomieszczeniu czuł się jak nad morzem. We wnętrzach znajdziesz przytulne, naturalne materiały, kolory piasku, morza, wyrzuconego na brzeg drewna oraz rosnących na wydmach traw. W tych komfortowych warunkach będziesz mógł poczuć się jak na beztroskich wakacjach o każdej porze roku. Dodatkowo specjalnie dla mieszkańców oraz ich gości w Apartamentach Koło Brzegu przygotowaliśmy wyjątkowe strefy chillout. Znajdziesz tu sauny, jacuzzi oraz zewnętrzną plażę, dzięki którym zaznasz pełni relaksu. Wybierz swoje mieszkanie z tarasem nad morzem i spełnij marzenie o domu nad Bałtykiem.